Chcete darovat finanční částku?

Jsme nesmírně potěšeni, že přemýšlíte o zaslání daru naší organizaci.

Všechny získané prostředky jsou využity na naše aktivity spojené se sportovní činností Novoborských mažoretek. Darem podpoříte hlavně sportovní aktivity našich mažoretek a přispějete na šití krásných kostýmů, materiálovou pomoc a umožníte jim start na postupových a nepostupových soutěžích v České republice a také v Evropě.

Jak můžete přispět?

MŮŽETE NÁS KONTAKTOVAT na e-mail: info@novoborskemazoretky.cz. Následně si spolu domluvíme veškeré podrobnosti ohledně pravidelného nebo občasného přispívání.

LIBOVOLNOU ČÁSTKU můžete poslat přímo na náš bankovní účet jednorázovým převodem finančního daru na účet 235766190/0600. Do zprávy pro příjemce napište heslo JPDAR a Vaše kontaktní údaje.

ZŘÍZENÍM TRVALÉHO PLATEBNÍHO PŘÍKAZU na účet 235766190/0600, jehož výši zvolíte podle toho, kolik nám chcete pravidelně přispívat. Do zprávy pro příjemce napište heslo TPDAR a Vaše kontaktní údaje.

Kromě našeho velkého poděkování, Vám zašleme darovací smlouvu.

Finanční dary si mohou fyzické i právnické osoby odečíst ze základu daně. Proto prosíme vyplňte do zprávy pro příjemce Vaše kontaktní údaje (jméno, email a telefon). Ozveme se Vám a dohodneme vše potřebné.

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.