Přidej se k nám!

Pokud chceš přijít mezi nás, vyzkoušet si práci s hůlkou a zjistit, zda tě to bude bavit, přijď v některý den do tělocvičny. Stačí se domluvit s trenérkou a můžeš si vše vyzkoušet. Pokud tě to bude bavit, přihlaš se do našeho klubu Novoborských mažoretek.

Jsme samostatný klub, kde se platí členské příspěvky. Na tento klub se snaží naši trenéři sehnat další dotace na startovné, dopravu a vše nezbytné k tomu, aby náš klub mohl existovat a my holky pořád měly úsměv na tváři a mohly vystupovat v tak krásných kostýmech. Dále jsme vedeni jako kroužek při DDM Smetanka v Novém Boru, kde se též platí poplatek za kroužek. Co, kde a kdy se platí, vysvětlí trenérka nebo se vše tvoji rodiče dozví na uvítací schůzce Novoborských mažoretek.


Co je třeba vědět?

  • Jakmile začneš s námi cvičit, trenérky tě naučí správnému držení těla, ukážou ti, jak dobře pochodovat a také ti vysvětlí základy s mažoretkovou hůlkou.
  • Pokud budeš šikovná, trenérka tě zařadí mezi naše soutěžní mažoretky a začneš zkoušet víc a víc cviků s hůlkou.
  • Trénovat s hůlkou je potřeba co nejvíce, aby ti cviky šly co nejrychleji a hlavně správně. To se opravdu v tělocvičně nedá natrénovat. Proto jako ve škole si i z našeho kroužku budeš odnášet hůlkové úkoly.
  • Tvoje šikovnost záleží pouze a pouze na tobě. Musíš si taky uvědomit, že se jedná hlavně o týmový sport, a když s námi začneš nacvičovat a soutěžit, tvoje účast musí být stoprocentní.
  • Pokud chybíš na tréninku, musíš pak vše rychle dotrénovat. V okamžiku, kdy nám chybíš na soutěžích, je to docela problém. Buď trenérka musí měnit narychlo choreografii, abychom zamaskovaly tvoje prázdné místo, nebo nám vzniká v obrazcích díra, která bohužel nevypadá dobře.
Zúčastňujeme se přibližně tří celostátních postupových soutěží, a pokud se nám zdaří, postupujeme na mezinárodní soutěž - na Mistrovství Evropy s možným postupem na Mistrovství světa. Dále se účastníme tří nepostupových soutěží.

Jak je to s registrací a členskými příspěvky?

Poplatky je nutné zaplatit jak DDM Smetanka Nový Bor, tak i našemu klubu Novoborské mažoretky, z.s.. Všechny aktuální poplatky klubu budou vysvětlené na schůzce s rodiči. Na našich stránkách najdeš sekci pro členy, kam se musí zaregistrovat rodič, kde pod sebe doplní členku klubu jako mažoretku, zároveň může doplnit i sám sebe, pokud bude chtít jezdit s námi na soutěže. Tvojí registraci musí potvrdit trenér, takže pokud se tam hned nedostaneš, počkej, až tě trenér schválí. Zde budou tvoji rodiče dostávat informace na e-mail o placení členských a ostatních příspěvků, o soustředěních, závodech a další akce.

Jelikož jsme členy asociace CMA a MWF, tak pokud soutěžíme, musíme platit obou organizacím členské příspěvky. Pokud se nezaplatí, nemůžeme soutěžit. Na soutěže jezdíme většinou pohromadě autobusem, a trenérky to vyžadují. Cesta autobusem je povinná a to z důvodu, abychom na soutěž přijeli všichni. Pokud trenérky vidí, že bychom něco nestíhaly, češeme se, malujeme a převlékáme právě v autobuse.

Přes kvalifikační kolo se postupuje do kola semifinálového a dále pak na Mistrovství České republiky. Na MČR je možné získat nominace na Mistrovství Evropy a dále na Mistrovství světa. Termíny soutěží se snažíme zveřejnit co nejdříve, jakmile se je dozvíme z Národní asociace či Mezinárodní federace

Současné poplatky, které hradíme:

Startovné a dopravu se snažíme zajistit z dotací a darů.

Cena dopravy je individuální podle každé soutěže a dopravce. Další poplatky jsou dle potřeby (kostýmy, autobus, startovné, náčiní, boty, teamové oblečení).


Pozor! Platby na kroužek do DDM Smetanky se platí na jejich účet

Platby do klubu Novoborských mažoretek jsou prováděny na náš účet a jako variabilní symbol se uvádí ID mažoretky z evidenčního systému.

Naše číslo účtu je: 235766190/0600.

Platba ti vždy přijde na e-mail z našeho SW. Když se do něj rodiče přihlásí, vidí, zda něco dluží a zároveň si mohou zobrazit QR platbu pro svou banku.

Jak probíhají tréninky?

Účast na trénincích je povinná, omlouvá se pouze nemoc nebo vážné rodinné důvody. Omluvu na trénink zasílá rodič přímo trenérce. Buď e-mailem, formou SMS nebo do skupiny na messenger.

ÚTERÝ
Tělocvičně ZŠ U lesa (velká tělocvična)
16:00 – 17:00
naše přípravka a minimažoretky
17:00 – 19:30
naše kadetky, juniorky a seniorky
ČTVRTEK
tělocvična ZŠ Arnultovice
16:30 – 18:00
kadetky a juniorky
PÁTEK
ZŠ náměstí Míru
16:00 – 17:00
naše přípravka a minimažoretky
17:00 – 19:00
seniorky

Kde nás najdete

Těšíme se na tebe! Novoborské mažoretky.

Buďte s námi ve spojení